Salland Logo             Kom roeien - the movie     Roeiclinic                                                                     

Events Calendar

January 2023
  • Saturday, 07 January 2023 10:30 - 12:00
    Nieuwjaarstoost by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Bestuur
February 2023
  • Saturday, 04 February 2023 12:00 - 2:00
    Roeilunch thema Theorie by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Instructiecommissie
  • Saturday, 18 February 2023 12:00 - 2:00
    Roeilunch thema Boordroeien by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Instructiecommissie
March 2023
  • Saturday, 11 March 2023 10:30
    Backschinken-toertocht bij BCN by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Toertochten
  • Wednesday, 22 March 2023
    Examens theorie by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Examencommissie
  • Tuesday, 28 March 2023 7:30 - 9:00
    Bestuursvergadering by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Bestuur
April 2023
  • Saturday, 01 April 2023 10:30 - 12:00
    Introductiecursus by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Instructiecommissie
  • Saturday, 08 April 2023 10:30 - 12:00
    Introductiecursus by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Instructiecommissie
  • Saturday, 15 April 2023 10:30 - 12:00
    Introductiecursus by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Instructiecommissie
  • Saturday, 22 April 2023 10:30 - 12:00
    Introductiecursus by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Instructiecommissie
  • Tuesday, 25 April 2023 8:00 - 10:00
    Algemene Vergadering by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Bestuur
  • Saturday, 29 April 2023 9:00 - 12:00
    SOC1 2023 by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Wedstrijd
May 2023
  • Saturday, 20 May 2023
    Examens scull1 by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Examencommissie
  • Wednesday, 24 May 2023
    Tweedaagse toertocht Alkmaar by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Toertochten
  • Thursday, 25 May 2023
    Tweedaagse toertocht Alkmaar by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Toertochten
June 2023
  • Saturday, 10 June 2023
    Examens scull2 by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Examencommissie
  • Sunday, 11 June 2023
    Gastroeiers BCN by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Gastroeiers
  • Saturday, 17 June 2023 9:00 - 12:00
    SOC2-2023 by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Wedstrijd
July 2023
  • Saturday, 01 July 2023 8:00
    Toertocht Emlichheim by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Toertochten
  • Sunday, 23 July 2023
    Toertocht Echtelerbrug by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Toertochten
August 2023
  • Friday, 18 August 2023
    Toertocht rond Breda by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Toertochten
  • Monday, 28 August 2023 9:00 - 5:00
    Projectweek roeien by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Instructiecommissie
  • Tuesday, 29 August 2023 9:00 - 5:00
    Projectweek roeien by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Instructiecommissie
  • Wednesday, 30 August 2023 9:00 - 5:00
    Projectweek roeien by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Instructiecommissie
September 2023
  • Saturday, 02 September 2023 9:00 - 12:00
    SOC3-2023 by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Wedstrijd
  • Sunday, 03 September 2023
    Examens skiff e.d. by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Examencommissie
  • Saturday, 16 September 2023 12:00 - 2:00
    Roeilunch oa winterploegindeling by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Instructiecommissie
  • Saturday, 30 September 2023 7:00
    Volle maantocht by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Toertochten
October 2023
  • Saturday, 07 October 2023 9:00 - 12:00
    SOC4-2023 by Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  ::  Wedstrijd